خوشم اومد 6 تعداد نمایش 947 1398-06-13

علائم و نشانه های تومور مغزی

علائم و نشانه های تومور مغزی

سلام نام من Eudocia Quant Lee است ، من یک پزشک ارشد هستم. در مرکز Neuro-Oncology در مرکز دانا-فربر بریگهام / مرکز سرطان زنان . تومور مغزی یک تومور است که در مغز ایجاد می‌شود یا می‌تواند. یک تومور باشد که از قسمت‌های مختلف بدن شما پخش می‌شود. مانند متاستاز مغز از سرطان پستان . به طور کلی ، تومورهای بدخیم مغزی نادر هستند. کمتر از یک درصد احتمال دارد. یک فرد بزرگسال به طور متوسط انرا داشته ​​باشد تومور مغزی بدخیم در طول عمر خود را توسعه دهید . این شامل سلول‌های غیر طبیعی است که نباید باشد. در مغز ، و آنها یک توده تشکیل می‌دهند . تومورهای مغزی می‌توانند. از تومورهای خوش خیم یا غیر سرطانی به تومورهای بدخیم یا سرطانی .

تومورهای مغزی معمولا در مطالعات تصویربرداری یافت می‌شوند . برخی تومورهای تهاجمی دیگر می‌توانند. بسیاری از آنها را داشته باشند. تورم همراه با آنها . سایر انواع تومورها ممکن است. رشد کند یا شاید به اندازه‌ای آشکار نباشد . گاهی اوقات ما نیاز به پیگیری این بیماران هستیم. واقعا تومور مغزی را تومورهای دیگر تشخیص دهیم اختلالاتی که می‌توانند. درمغز ظاهر شوند . علائم و نشانه‌ها به تومور مغزی مرتبط است می‌تواند. به محل و تعدادوضایعات مغز بستگی داشته باشد . به عنوان مثال ، اگر تومور مغزی دریک سخنرانی داشته باشید. منطقه مغز شما ممکن است. با صحبت کردن یا درک زبان مشکل داشته باشد . گاهی اوقات بیماران می‌توانند. در یک روش غیر خاص ارائه دهند.

به این معنی که آنها نشانه هایی را می‌بینند که دیده می‌شوند. حتی در افراد عادی . به عنوان مثال ، شما می‌توانید. یک سردرد داشته باشید. به نظر می‌رسد رفتن ، که شما را از خواب بیدار صبح می‌تواند. با حالت تهوع و استفراغ همراه باشد . شما همچنین می‌توانید. سردرگمی داشته باشید یا سایر اختلالات عصبی مرکزی مهم است که توجه داشته باشید که چون علائم بسیاری از تومورهای مغزی غیر اختصاصی هستند. فقط به خاطر اینکه یکی از این علائم را دارید. به این معنی نیست که شما یک تومور مغزی دارید . با این حال ، اگر علائم شما حل نشد یا با هیچ چیز دیگری توضیح داده نمی‌شود. مهم است که برای این علائم به پزشک خود مراجعه کنید .


مغزواعصاب متخصص مغزواعصاب جراحی مغز سرطان تومور تومور مغزی علائم تومور مغزی