خوشم اومد 4 تعداد نمایش 3285 1398-06-21

پرکننده های پوستی

دکتر نیکولا میلوویویچ ، پزشک برجسته زیبایی و بنیانگذار کلینیک مشهور بین المللی میلو ، در مورد نتیجه هایی که پرکننده های پوستی می توانند صحبت کند. پرکننده های پوستی می توانند از طریق اسید هیالورونیک که به طور طبیعی در پوست قرار دهند .

من یک پزشک زیبایی هستم بنابراین برای داشتن پوستی زیباو لطیف فقط از سوزن استفاده می‌کنم . شگفت زده شدید. بله من به کمک سوزن میتونم. قسمتهای سواخ پوست وچین وچروک‌های پوست را درمان کنم . ما می‌توانیم. انواع کارها را انجام دهیم و به همه نتایجی عالی رو نشون بدیم . بعضی‌ها از طریق جراحی این کارو انجام میدن کلی هم عوارض داره چبزی که انجام میدیم. شامل پر کردن چال پشت چشم ، اکنون می‌توانیم. از شر بیشتر اشک‌ها خلاص شویم ، دایره‌های تاریک و چال‌های زیر چشم . اکنون می‌توانیم. بینی‌ها را صاف کنیم . ما به معنای واقعی می‌توانیم. کلی در شما تغییر ایجاد کنیم. بیشترین دماغها با نوک دایره‌ای یا ناهموار بودن بعد از جراحی زیبایی بینی ، ما حتی می‌توانیم.

با پرکننده‌های اسید هیالورونیک آنرا زیبا کنیم . ما می‌توانیم. گردن Nefertiti را انجام دهیم یا می‌توانیم. قسمتهایی از خط فک را که با گذشت زمان تغییر می‌کنند ، انجام دهیم ، می‌توانیم. آن مثل بادکنک مچاله شده. دوباره پر کنیم و فک را محکم کنید . علاوه بر این ، ما در واقع می‌توانیم. انواع زیبایی‌های صورت رو بدون عمل جراحی انجام بدیم کلی تغییراتی در صورت انجام بدیم. به کمک همون تزریق فیلر میتونیم. انجام بدیم. وبه شما زیبایی خاصی بدیم. برای سفت کردن صورت ، بلند کردن آن ، جوان سازی آن به روشی بسیار طبیعی و تولید نتایج شگفت انگیزرا در خودتون ببینید . آخرین پیشرفت در پرکننده‌های پوستی تقویت کننده پوست و Juvdderm Volite است که کمی شبیه به مزوتراپی پزشکی است که در آن تعداد زیادی پرکننده را در سراسر صورت قرار می‌دهیم.

مانند یک مزوتراپی پزشکی هستیم و باعث جوان سازی پوست زیبا می‌شویم .


پرکننده های پوستی تزریق فیلر تزریق بوتاکس تزریق چربی بوتاکس