خوشم اومد 5 تعداد نمایش 1620 1398-06-21

بوتاکس

بوتاکس

ما الان داریم. برای یکی از کارمندان تزریق انجام میدیم. بسیاری از کارکنان دوست داشتنی من که در اینجا هستند. در واقع در واقع این بوتاکس معجزه میکند. وشما میتونید. اونو انجام بدید. واقعاً ببینید که چه اتفاقی افتاد. کلا خطوط و چین وچروک صورت رو از بین میبرد. واین خارق العاده است. واقعاً جوان کننده است ، اما آنچه ما می‌خواهیم. شروع کنیم. بوتاکس است پس ببینید. چطوری انجام میدیم. جلوگیری از چروک‌ها ، تماشا کنید که چگونه من این کار را میکنم ، این کمی قطره بوتاکس است. همینجا این به قسمت کنتوس جانبی کمک می‌کند. orbularis oculi این زیر لب است.

شما می‌خواهید. مطمئن شوید که این قسمت از عضله رو میتونم. فلج کنم. من به عضله آتیکوس می‌دهم و سپس شما خواهید دید که خط لبخند را فلج کردم و به نظر می‌رسد. مثل یک قربانی سکته مغزی ، هیچ کس آن را نمی‌خواهد. تصور کند بنابراین این قطره واقعا معجزه میکنه. دوباره ببینید ببینید. بعد از چند روز چه اتفاقی می‌افتد. وآنوقت اثر میکند. بعد از آن بازتر می‌شود. لبخند را آرام کنید. بسیار سطحی که می‌توانید. مشاهده کنید خونی که ایجاد شده است. بوتاکس است. درست در آنجا خیلی سریع جذب می‌شود و تقریباً ۲۰ دقیقه از بین می‌رود. این کار چیزی است که ما آنرا حدودی در سال سه تا چهار بار از کارهام فیلم میگیرم.

وآنرا بدرستی انجام میدم و کبودی‌های مربوط به بوتاکس کاملا طبیعی است. نگران نباشید و بعد از سه تا چهار روز از بین میره و برید. از مهمونی هاتون لذت ببرید


plastic surgery جراحی پلاستیک بوتاکس زیبایی تزریق بوتاکس تزریق ژل