خوشم اومد 5 تعداد نمایش 959 1398-06-21

تزریق PRP برای رشد مو

تزریق PRP برای رشد مو

همسر بهم گفته موهام خیلی نازک و کم پشت شده است. واین خیلی نارحت کننده است . الگوی فولیکول‌های مو روی تاج سر ران وودی است اما در اینجا مشکلی برای زنان نیز به وجود می‌آید وقتی من در حمام بودم و بیرون امدم کلی مو‌های سرم ریزش کرد. کاملیا سینگ آنچه به نظر می‌رسد. بسیار نزدیک به طاس شدن است. خودمم متوجه این موضوع شدم. جلوی مو در حال عقب نشینی بود و او بیش از حد موهای خود را از دست می‌داد و این نگرانم کرد. وآنها پیوند مو نخواستند داروهاهم که اثرات چندانی ندارند بنابراین کاملیا آمد تا دکتر را ببیند . بروس کاتز توضیح داد که چگونه بوده. وموارد خود را توضیح داد.

در واقع موها فولیکول‌های خود را از دست داده انداما در واقع هنوز راهی وجود دارد. کمی صبر کنید و در واقع نگران نباشید. فولیکول‌های مو به پلاسمای غنی از پلاکت تبدیل شده اند. PRP ابتدا مقداری خون از بدن گرفته می‌شود و سپس در a می‌چرخد. سانتریفیوژ برای جدا کردن پلاکت‌ها در پلاسما پلاکت‌ها قرار داده شده و فعال شده تا بتوانند. ترشح کنند ترکیباتی که تصور می‌شود. مسئول رشد موهایشان هستند. در واقع سلولهای بنیادی جدیدی را تولید می‌کنند. ریشه فولیکول‌های مو شروع به رشد میکنند. آنها فولیکول دارند و متوقف می‌شوند. تولید مو دوباره PRP فعال شده است. به نواحی پوست سر تزریق می‌شود جایی که موهای این قسمت نازک است.

سیستم خاص از نوعی ماتریس استفاده می‌کند. پلاکت‌ها را در جای خود تا هفت روز نگه می‌دارد. تا عوامل رشدی داشته باشند. فرصتی برای رشد دوباره مو است. نتایج برای هر دو مرد منتشر شده است و کاملیا چند مورد معالجه داشتند. آن را روی خط موی خود تزریق کرد. چهار دوره درمان در ماه و مهمتر از همه رشد مو روشن است. آیا همسر شما هم همین طور بود. بسیار خوشحالم که حدسم در مورد PRP درست بود. اقدامات درمانی برای بعضی از افرد بهتر انجام می‌شود. برای طاس براق فولیکول‌های مو بهترجواب میدهد . هزینه آن صد دلار در هر دوره است. معمولاً به چهار تا شش دوره درمان نیاز دارد و این روش هم زیاد ارزان است.

بسیار کمتر از کاشت مو دوره یا سالهای استفاده از دارو لوازم آرایشی است بنابراین هیچ بیمه‌ای وجود ندارد. وتحت پوشش بیمه قرار نمیگیرد و باید. آزاد حساب شود ولی ارزش داره. برای زیبایی دوباره این کارو انجام بدین ولی هزینه ش هم بسیار زیاد نیست پس دست به کار شوید و وقت رو به هدر ندهید پس همیشه شیک و لوکس باشید .


پوست زیبایی لیفت صورت لیفتینگ پلاسما جت کاشت مو مو پی آر پی