خوشم اومد 5 تعداد نمایش 709 1398-06-25

فیزیوتراپی

فیزیوتراپی

بسیاری از مردم درباره این امر مضطرب هستند. شیوه‌های جدید پزشکی پزشک آنها تعجب می‌کنند که آیا صدمه دیده است. در این دیدار درگیر چه چیزی خواهم شد . نمونه‌ای که در این ویدیو خواهیم دید. در مورد کسی که گردن درد و درد شانه دارد و میخواهد. با یک فیزیوتراپیست خوب ملاقات کند بنابراین آنچه من می‌خواهم. انجام دهم فقط این است که بازوها قبل از همه در جلو باشد. مانند فیلم و تمام راه را به بهترین حالت انجام دهد و به همین شکل رو به عقب و من دوست دارم. بازوهای شما را به طرف بالا بیاورم و باید. کف دست‌ها هم به این شکل قرار داده شوند. سرش را خوب بگیرد و به پایین وعقب بکشد وباید.

سمت راست و سمت چپ خوب به این شکل باید باشند. به پایین برگردیم و حالا بیایید. از راست شروع کنیم. عالی است. سام رو به عقب برگرد. واین طور ادامه بده. خیلی خوبه حالا که تا اینجا اومدی. این راحت است و اکنون اجازه دهید. کمی استراحت کند. فقط گردن را تقویت کرده اید و برای ضعف ستون فقرات هم خوب است. به چند جلسه نیاز دارید ولی برای بار اول خیلی عالیه . فقط یه کمی دیگه تلاش کنی. واقعا عالیه حالا اینو انجام بده. خودتو به سمت چپ و از سمت چپ قفسه سینه را به سمت من به پشت برگرداند. درمانهای فیزیوتراپی عالیست.

روش درمانی ملایم و بدون درد اما اگر شما این حرکات رو بتونید. در آب انجام بدید. عالیه واین به این آب درمانی میگن که برای شما مناسب است. از تماشای شما متشکرم


Physiotherapy فیزیوتراپی