خوشم اومد 8 تعداد نمایش 67288 1398-06-26

سرطان پستان - علائم و درمان

سرطان پستان شایع ترین شکل از سرطان در زنان است. در این انیمیشن ما توضیح آنچه به سرطان است و چگونه می تواند در سینه ایجاد می شود. علاوه بر این، ما با علائم متفاوت است که نشانه های احتمالی برای سرطان پستان و عوامل خطر مرتبط با این بیماری همراه هستند. علاوه بر این، ما انواع مختلف روش های غربالگری پستان (مانند ماموگرافی) و گزینههای درمان که در دسترس هستند را نام برد. Healthchannel باعث می شود اطلاعات پیچیده پزشکی آسان به درک. با انیمیشن 2D و 3D توسط متخصصان پزشکی بررسی می شود، ما این اطلاعات را در بیماری های خاص می دهد: آنچه در آن است، علل چیست و چگونه درمان می شود؟ اشتراک در کانال یوتیوب ما و کسب اطلاعات بیشتر در مورد سلامتی شما! Healthchannel کانال یوتیوب: http://www.youtube.com/cherishyourhealthtv مشترک شدن در اینجا: http://www.youtube.com/subscription_center؟add_user=cherishyourhealthtv مثل ما در فیس بوک: https://www.facebook.com/pages/Healthchannel-cherishyourhealth/277559669029535 آیا نگاهی به کانال دیگر ما نیز: http://www.youtube.com/gezondheidspleintv http://www.youtube.com/user/sehtaktv ممنون از ملاحظه تان! فراموش نکنید که برای دوست ویدئو و یک نظر بگذارید.

سرطان نتیجه جهش است. ژنهای مسئول رشد و سلامت سلولهای بدن این تکثیر غیر طبیعی ممکن است. برای این اتفاق رخ دهد. سلولهای پستان که پستان نامیده می‌شوند. سلولهای سرطانی سرطان پستان ممکن است. ادامه یابد. تقسیم بدون توقف و در نتیجه سرطان پستان تومور برای خانمها شایع است اما مردان نیز مستعد پستان هستند. مبتلایان به سرطان از پستان رنج می‌برند. سرطان ممکن است. به هیچ وجه علائم را نشان ندهد. مخصوصاً در مراحل اولیه اما جدید توده یا توده در پستان می‌تواند باشد. به طور کلی نشان دهنده سرطان پستان است. هرگونه تغییر در ظاهر پستان بافت و درد می‌تواند. نشانه پستان باشد. ترشح نوک پستان یا قرمزی کمر درد پستان یا نوک پستان یا تورم سینه‌ها نیز می‌تواند باشد.

علائم سرطان پستان مبتلا به سرطان پستان است. پیش آگهی بهتر یک بار در آن درمان می‌شود. مراحل اولیه بنابراین به زنان توصیه می‌شود که تحت این عمل قرار گیرند. روشهای غربالگری معمول برای تشخیص سرطان پستان در اوایل ماهانه پستان معاینه سینه بالینی معاینه و ماموگرافی هستند. روشهای غربالگری معمول توصیه می‌شود. برای تشخیص سرطان پستان حتی بدون علائم بارز [ موسیقی ] پیشرفت سرطان پستان می‌تواند باشد. مرتبط با سابقه خانوادگی ابتلا به سرطان پستان قاعدگی اواخر یائسگی پستان متراکم است. قرار گرفتن در معرض بافت در معرض سرطان زا داروهای ضد بارداری خوراکی یا نوشیدن الکل بیش از حد سرطان پستان انواع مختلفی از انواع مجرای هستند. سرطان لوبولار کارسینوما مخاط سرطان تومورهای مختلط و التهابی درمان سرطان پستان سرطان پستان بستگی به نوع سرطان دارد و گزینه‌های اصلی درمان آن است.

در دسترس بیماران مبتلا به سرطان پستان است جراحی که شامل برداشتن آن می‌شود. پرتودرمانی بافت سرطانی هدف از بین بردن سلولهای سرطانی توسط استفاده از پرتوهای پر انرژی و شیمی درمانی که سرطان پستان را با آن معالجه می‌کند. داروها با پزشک عمومی خود مشورت کنید. پزشک هر وقت توجه کردید. تغییر در سینه‌های شما شما را معاینه می‌کند و شما را به یک مورد ارجاع می‌دهد. متخصص در صورت لزوم


cancer سرطان