خوشم اومد 8 تعداد نمایش 838 1398-06-27

فشار خون | آناتومی انسان و فیزیولوژی

فشار خون | آناتومی انسان و فیزیولوژی

فشار خون با جریان بالاتر جریان می‌یابد. هنگام اتصال لوله به a ، فشار وارد کنید. مجموعه پمپ که در زمینه شما کار می‌کند یا همچنین لوله‌ها در صورت باز کردن ابتدا باز می‌شوند. فشار بسیار زیاد است. به همین ترتیب وقتی که قلب خون را به هورتا سیستمیک می‌کند یا داخل تنه ریوی خون شود. با فشار در رگ‌های خونی جریان می‌یابد فشاری که با آن جریان می‌یابد. در رگ‌های خونی خون نامیده می‌شود فشار که معمولاً شریان‌های BP نامیده می‌شود. خون را از قلب دریافت کنید تا خون شود. فشار در شریان‌ها بیشتر است. فشار خون به تدریج کاهش می‌یابد هنگامی که این خون به مویرگها می‌رود. خون به داخل رگها جمع می‌شود.

فشار تا حد زیادی کاهش می‌یابد بنابراین خون فشار در رگ‌ها کمتر است. در مقایسه با فشار خون شریان‌ها توسط پزشکان با استفاده از آن اندازه گیری می‌شود. ابزاری به نام اسفنجمانومتر سطح فشار خون در نوشته شده است. فرم ۱۲۰ در ۸۰ این خون طبیعی است. فشار دادن شماره شماره ۱۲۰ را نشان می‌دهد. فشار سیستولیک و مخرج ۸۰ نشان دهنده فشار دیاستولیک در طول سیستولیک وقتی بطن منقبض می‌شود بنابراین خون در شریانها پمپ می‌شود. فشار خون در شریان‌ها بلافاصله پس از سیستولیک افزایش می‌یابد. این افزایش و فشار خون در شریان‌ها فشار سیستولیک نامیده می‌شوند هنگامی که دیاستولیک رخ می‌دهد. خون بیشتری دارد. رگ‌های خونی توسط قلب پمپ می‌شود بازگشت.

به قطر عادی و فشار خون را در سطح پایین‌تری حفظ کنید. این فشار خون بالا فشار خون است یا فشار خون بالا در بعضی از افراد فشار خون بسیار گرم خواهد بود. از معمول ۱۲۰ در ۸۰ چنین معمولاً پرفشاری خون نامیده می‌شود. یکی از دلایل بالا BP بالا نامیده می‌شود زیرا این مسدود شدن شریان‌ها توسط استرس و کرنش کلسترول برای مدت طولانی عملکرد نادرست استعمال سیگار و مصرف الکل نیز همینطور است. دلایل فشار خون بالا این وضعیت اگر برای مدت طولانی درمان نشود نیز ممکن است. منجر به مشکلات سلامتی دیگر می‌شود. منجر به مرگ رژیم غذایی فرد می‌شود. ورزش متوسط ​​و اجتناب از کنترل را کنترل کنید. استرس سیگار و مصرف الکل و همچنین داروهای مناسب مصرف کنید.

به کنترل این مشکل کمک خواهد کرد


مغزواعصاب اختلالات خواب آپنه خواب خروپف تست خواب متخصص مغزواعصاب قلب وعروق فشارخون فشار خون بالا