خوشم اومد 5 تعداد نمایش 1532 1398-07-11

نحوه تشخیص جوشهای خوشه ای یا پتشی

ممکن است بنا به هر دلیلی متوجه لکه های قرمز ، قهوه ای یا بنفش روی پوست خود شوید و ندانید علت آن چیست. در صورتی که این لکه ها و نقاط، کوچک باشند و چنانچه روی آنها فشار دهید، رنگ شان تغییر نکند، به احتمال زیاد جوشهای خوشه ای هستند. اطلاعات بیشتر در: http://behayand.com/%d8%ac%d9%88%d8%b4%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%b4%d9%87-%d8%a7%db%8c/

برای این که متوجه شویم. آیا دانه‌های قرمز روی پوست بثورات هستند یا نه آنها را با فشار دهید . با استفاده از انگشتان دست خود آنها را چند ثانیه فشار دهید و سپس رها کنید . اگر ناحیه بی رنگ شد ، بثورات پوستی است و جای نگرانی وجود ندارد . اما اگر ناحیه بعد از فشار دادن ، تغییر رنگ نداد ، احتمالا این دانه‌های قرمز جوشهای خوشه‌ای یا پتشی هستند . من اینجا را با یک لیوان فشار می‌دهم اما هنوز هم می‌توان. به وضوح دانه‌ها را از زیر لیوان مشاهده کرد ؛ در حالی که پوست اطراف آن کمرنگ شده . بنابراین اگر این مورد خاص برای شما هم صدق کرد و هنوز هم علیرغم فشار جوش‌ها می‌توانید.

آنها را به همان شکل رویت کنید باید. در این مورد با یک پزشک مشورت کنید . این وضعیت می‌تواند. علل زمینه‌ای متعددی داشته باشد که تنها پزشک قادر به تشخیص شان است . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این بیماری روی لینک موجود در کپشن کلیک کنید .


جوشهای خوشه ای پتشی خال قرمز روی پوست دانه های قرمز روی شکم