خوشم اومد 4 تعداد نمایش 702 1398-07-14

پارگی رباط صلیبی و بازسازی آن - آسیب رباط زانو

رباط متقاطع قدامی یا رباط صلیبی (ACL) یکی از رباط های اغلب آسیب پذیر در زانو است. رباط الیاف قوی غیر الاستیک هستند که استخوان های ما را به هم متصل می سازند. پارگی رباط صلیبی اغلب در افراد بسیار فعال و یا ورزشکاران رخ می دهد. با این حال، این وضعیت ممکن است در کارگران فعال و جمعیت عمومی نیز رخ دهد.

[ موسیقی ] رباط صلیبی قدامی یا ACL یکی از شایع‌ترین آسیب‌ها در رباط‌های موجود در لیگامان‌های زانو هستند . رباط ، الیاف غیر الاستیک قوی هستند که به هم متصل می‌شوند و استخوانهای ما را در داخل زانو در کنار هم قرار می‌دهند و استخوان ران را به ساق متصل می‌کند . ثبات در مفصل ACL مفصل زانو را فراهم می‌کند. پارگی در این ناحیه معمولاً بسیار شایع است . مردم عادی و ورزشکاران در حالی که می‌توانند. محور باشند کند. شدن از دویدن یا فرود آمدن از یک پرش ، ACL می‌تواند. کاملاً پاره شود یا تا حدی آسیب دیدن مشترک است. سایر ساختارهای زانو مانند منیسک یا غضروف به همراه ACL اشک‌های ACL می‌توانند.

باعث تورم درد زانو شوند. بی ثباتی و کمانش ممکن است. شما نباشید. قادر به کاملاً صاف کردن زانو یا درمان جراحی پیاده روی بیشتر است. اغلب در هنگام صدمات دیگر مورد نیاز است. درگیر بازسازی ACL با استفاده از آرتروسکوپ بنابراین مفصل ندارد. باز شدن آرتروسکوپ است. از طریق برش‌های کوچک وارد شده و به جراح اجازه می‌دهد تا ببیند و انجام دهد. جراحی با ابزارهای نازک در اینجا آمده است. برای شروع کوچک به روش نگاه کنید. برش در نزدیکی مفصل ساخته شده است. فضای مشترک با استریل پر شده است. محلول نمکی برای مشاهده آسانتر از مفصل آرتروسکوپ درج شده است و برای دیدن مفصل مجدداً تعویض شد. زاویه‌های مختلف برش‌های کوچک دیگر ممکن است.

برای انجام عمل جراحی ساخته شود و غضروف آسیب دیده. خود را ترمیم کنید. ACL آسیب دیده. با یک جایگزین خواهد شد. تاندون سالم در این مرحله پیوند نامیده می‌شود. پیوند از همسترینگ استفاده می‌کند. استخوان آماده شده است و پیوند ضمیمه و ایمن است. با سخت افزار جراحی برش‌ها بسته شده و بانداژ هستند. خیلی زود بعد از عمل جراحی به شما در رسیدن به قدرت در حرکت کمک خواهد کرد. ابتدا به عصا یا واکر احتیاج دارید. هنگام ایستادن یا راه رفتن در زمان ریکاوری بسته به شدت شما متفاوت است. نوع روشی را که شما انجام می‌دهید. صدمه بزنید. سلامتی شما را در زمان عمل جراحی آرتروسکوپی دارای جراحی است.

کاهش خطر ابتلا به عفونت و درد کمتر خونریزی و تورم از جراحی باز و زمان ریکاوری سریع‌تر شما ممکن است باشد. قادر به از سرگیری برخی از فعالیتهای منظم در یک یا سه هفته و ورزش کامل فعالیت در حدود شش ماه برای جلوگیری از صدمات بعدی چهار سر ران شما را نگه می‌دارد و همسترینگ‌ها بسیار قوی هستند و دنبال می‌شوند. ملاحضات امنیتی [ موسیقی ]


پارگی رباط صلیبی رباط صلیبی فیزیوتراپی رباط صلیبی