خوشم اومد 6 تعداد نمایش 682 1398-07-22

3 تمرین فیزیوتراپی برای گردن درد

فیزیوتراپی یکی از متداول ترین درمان های درد مزمن گردن است. بیشتر برنامه های فیزیوتراپی برای درد گردن شامل استفاده از روش های درمانی برای کاهش درد و یا کاهش سفتی و انقباض تا جایی است که بتوان برنامه ورزشی تقویت و تمرینات کششی گردن را آغاز کرد. روش ها و تمرین های خاص مورد استفاده در فیزیوتراپی شایگان مهر و همچنین مدت زمان برنامه درمانی می تواند در افراد مختلف متفاوت باشد.

برای انجام سه تمرین عالی برای گردن درد ورزش درد و تحمل پوسچر شماره یک است چانه و آنچه شما می‌خواهید. انجام دهید. برای این کار یک حوله را رول کنید و زیر گردن تان قرار دهید. روی یک سطح صاف دراز بکشید. زانوهای خود را به شکلی راحت قرار دهید. کاملا صاف بخوابید . حالا چانه خود را مستقیم به عقب و به داخل حوله بکشید . این حرکت بسیار کوچک اما برای تقویت عضلات بسیار موثر و مهم است . این تمرین نه تنها پوسچر شما را کنترل می‌کند بلکه استخوان‌های گردن را هم تقویت می‌کند . ۱۰ ثانیه این حرکت را نگه دارید و پس از آن رها کنید . این برای افرادی که سردرد دارند هم مفید است .

به ویژه سردردی که سردرد اکسیپیتال نام دارد و از همینجا شروع می‌شود. وبه بالا کشیده می‌شود و می‌تواند. در یک طرف سر باشد. این یک تمرین برای این افراد عالی است . چیزی که معمولاً به دلیل پوسچر بد اتفاق می‌افتد. گردن درد است و شما باید. این عضلات را تقویت کنید تا بتوانید چانه و سر را به حالت عقب برگردانید . این تمرین chin tuck نام دارد . آن را ۱۰ ثانیه انجام دهید . ورزش مربوط به ماهیچه‌های بالابرنده کتف است . این به معنای تحت فشار قرار دادن تیغه‌های شانه و کمر است . بیشتر مردم وقتی پوسچر بدی دارند. شانه هایشان و سرشان به جلو می‌افتند . حالا ما می‌خواهیم.

روی آن کار کنیم. تیغه‌های شانه خود را به عقب جمع کنید. شما می‌توانید. این کار را در محیط کار یا هرجای دیگر انجام دهید . در خانه هم می‌توانید . خوب حالا صاف بنشینید. چانه را به جلو فشار دهید. تیغه‌ها را با هم جمع کرده و به عقب برگردانید چیزی که معمولاً شاهد هستیم. این است که مردم شانه‌هایشان را بالا می‌برند تا تیغه‌های شانه خود را به عقب هدایت کنند. همینجا توصیه می‌کنم. از انجام این کار خودداری کنید. شما باید. شانه‌های خود را از پایین و با فاصله از گوش‌های خود نگه دارید. این حرکت را ۵ تا ۱۰ ثانیه انجام دهید . اگر احساس توانایی می‌کنید ، می‌توانید.

این کار را تا ۲۰ ثانیه انجام دهید . سومین تمرین درد گردن حالت ایستاده در یک گوشه دیوار است. دوباره آنچه اتفاق می‌افتد. این است که شانه هایی که به جلو افتاده اند ، صاف می‌شوند. عضلات قفسه سینه به جلو رانده شده و محکم می‌شوند بنابراین ما می‌خواهیم … … … در گوشه‌ای از دیوار بایستید و به آرامی بدن خود را به دیوار تکیه دهید. نسخه پیشرفته‌تر این است که آرنج‌های خود را در سطح شانه نگه دارید. ساعد عمود بر زمین از زاویه ۹۰ درجه بالا رفته. عضلات کل قفسه سینه فوقانی آژاد و آنرا ۳۰ ثانیه نگه دارید. این سه تمرینی بود که در کلینیک انجام می‌دهیم. سه تمرین عالی برای گردن درد و پوسچر بد


فیزیوتراپی گردن درد آموزش فیزیوتراپی گردن در منزل حرکات فیزیوتراپی گردن درد